כמה עולה הובלת דירה בירושלים

מעוניינים לעבור דירה ומעוניינים לדעת כמה עולה הובלת דירה בירושלים והסביבה?

במאמר זה ניתן לכם את הכלים שבעזרתם תוכלו להעריך בצורה מהימנה את עלות הובלת הדירה שלכם. כל גורם שמובא לפניכם, מושפע משאר הגורמים ולכן ההשפעה של כל סעיף עשויה להיות שונה.

ממה מושפע מחיר הובלת דירה בירושלים?

עלויות ההובלה תלויות במספר גורמים, חלקם ברורים יותר וחלקם פחות. צוות האתר הובלות ירושלים, סיכם בעבורכם את הגורמים המשפיעים ביותר על מחירי הובלות דירה ולבסוף כתבנו בעבורכם מספר עצות שיעזרו לכם לחסוך בעלות ההובלה מבלי להתפשר על טיבה של חברת ההובלות.

המרחק שבין כניסת הבניין והמשאית – לצערי, סעיף זה הוא אחד הבעייתיים בהובלת דירות ומובילים רבים מנצלים זאת על מנת לסחוט יותר כסף מהלקוחות. הבעיה נובעת כאשר המרחק בין המעלית לבין המשאית של המובילים עומד על יותר מ-15 מטרים. במקרה כזה, חברות הובלה רבות מנצלות את המצב על מנת להעלות את המחיר בדיוק ברגע שבו אתם הכי פגיעים – ביום ההובלה.

ארזתם לבד? – כיום מוצעים שירותים רבים לאריזת הדירה להובלה, בין אם על ידי חברות ההובלה ובין אם על ידי חברות שכל עיסוקם הוא לסדר לכם את הבית. בכל מקרה, אם תשכרו שירותי אריזה לדירה, המחיר יעלה בהתאם לכמות הדברים שיש לכם בבית. אם ברצונכם לארוז את הדירה בעצמכם, אנו ממליצים לרכוש חומרי אריזה וקרטונים למעבר דירה, דבר שיקל וייעל את תהליך האריזה.

עונתיות – זהו אולי אחד הסעיפים המעניינים ביותר והוא בא לידי ביטוי באופן קיצוני בחודשי הקיץ. בחודשים אלה רבים משוכרי הדירות עוברים דירה (לפני שנת הלימודים) דבר שגורם לביקוש כפול ומכופל ביחס לחודשי החורף. עובדה זו מקפיצה את המחירים עבור הובלות דירה באופן משמעותי.מחירי ההובלות בקיץ עולים באופן ניכר

גודל הדירה – אחד הגורמים הראשונים והלא מפתיעים יש לומר, הוא ללא ספק גודל הדירה. ככל שהדירה תהיה גדולה יותר כך סביר להניח שצברתם יותר ציוד ורהיטים ולכן עלויות ההובלה יעלו בהתאם.

מספר הנפשות בדירה – גם גורם זה כמו קודמו ברור לכולנו. ככל שיהיו יותר נפשות בדירה כך יהיו יותר חפצים להובלה – החל בכמות גדולה יותר של בגדים ועד לריהוט רב וגדול יותר.

קומת מגורים – באופן כללי, קומת המגורים עשויה לעתים להשפיע על מחיר ההובלה רק כאשר מדובר בקומות גבוהות וכשאין מעלית בבניין. כמו כן יתכן מצב נוסף שבו המעלית קטנה מדי מכדי להכיל פרטי ריהוט מסוימים ולכן המובילים יזדקקו למאמץ נוסף על מנת להובילם. בכל המקרים שהוזכרו, מחיר ההובלה יעלה בהתאמה למספר הקומות בבניין.

קיומה של מעלית בבניין – דיי ברור שככל שהמובילים יצטרכו להתאמץ יותר כך מחיר ההובלה יעלה. מעלית במקרה זה מקלה מאוד על ההובלה ולכן היעדרה של מעלית יעלה בהכרח את עלויות ההובלה. שימו לב שכפי שכתבנו, במידה והמעלית קטנה מלהכיל חלק מהריהוט, נצטרך לבצע הובלה ידנית במורד המדרגות, דבר שישפיע על העלות.

הובלות עם מנוף – במידה וחדר המדרגות צר מדי לצורך הובלת פרטי ריהוט גדולים או שהמעלית נמוכה מדי, יתכן שיהיה צורך בהובלה עם מנוף. למרות שבשנים האחרונות עלויות ההובלה עם מנוף ירדו באופן משמעותי, עדיין תצטרכו להוסיף בסביבות ה-300 ש"ח לשעה עבור מנוף הרמה להובלות. סכום זה כולל גם את שכרו של מפעיל המנוף.

טיב חברת ההובלות – אתם עשויים להיות מופתעים מהפרשי המחירים שבין חברת הובלות אחת לאחרת. לעתים קרובות הדבר נובע מחוסר זמינות. כלומר חברת ההובלות עמוסה עד כדי כך שהיא מרשה לעצמה להעלות את המחיר בצורה משמעותית והיא לא ממש מתרגשת אם תשכרו את שירותיה או לא. כמו כן הדבר יכול לנבוע מהמרחק שהמובילים צריכים לעבור כדי להגיע למקום מגוריכם. אלו דרך אגב, מהסיבות העיקריות מדוע כדאי לכם לשכור את שירות ההובלות שלנו באזור ירושלים. אנו קרובים אליכם וזמינים ברוב חלקי השנה.

איך תוזילו את עלות המעבר?

אספו מספר הצעות מחיר מחברות הובלה שקבלתם עליהן המלצות מחברים או משפחה. קבעו פגישת ייעוץ על מנת להתרשם מול מי אתם עומדים. דרשו לראות ביטוח והתעקשו לקבל הצעת מחיר חתומה ומפורטת אודות התכולה שיש להעביר והמאשרת שהצעה זו נכתבה אחרי שנציג חברת ההובלות היה במקום ובחן את סוג העבודה. אל תתעסקו עם מי שלא יעמוד בסטנדרטים הללו והימנעו מהרפתקאות.

קבעו את מועד ההובלה מוקדם ככל שניתן ואל תחכו לרגע האחרון. דבר זה יבטיח לכם שריון מוקדם של תאריך ההובלה המועדף עליכם כמו גם את שעת ההובלה המוקדמת. חשוב לא פחות – בדרך כלל, ככל שתקבעו מוקדם יותר, כך המחיר עשוי להיות משתלם יותר – בעיקר בעונת הקיץ.

לסיכום, קחו את הזמן לבצע סקר שוק ועל מנת להתרשם ממקצועיות המובילים שאתם עומדים לשכור. במידה ותהיו מעוניינים בהצעת מחיר אטרקטיבית, התקשרו אלינו עוד היום או לחלופין, כתבו לנו ואנו נחזור אליכם בהקדם.

Post Comment