מי אנחנו

חברת "הובלות ירושלים" מתמחה בהובלת דירות באזור ירושלים ופונה לכל תושבי מודיעין ירושלים והסביבה.

חברתנו גאה לספק ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר – דבר שבא לידי ביטוי החל משלב הצעת המחיר ועד לשלב ההובלה והפריקה.

מהרגע שבו פניתם אלינו, תהליך העבודה מתבצע באופן שקוף בו הלקוח זוכה לליווי מלא, כאשר הוא מודע לכל הפרטים וללא סעיפים מוסתרים או תרגילים שונים שננקטים לצערנו בענף ההובלות.

הצעת המחיר תעשה בפגישה בו הלקוח יוכל להתרשם מאיתנו וחשוב יותר – על מנת לשמור על שקיפות בו נציגי החברה והלקוח מסכימים על מחיר קבוע שלא ישתנה בהמשך, הדבר נכתב ונחתם במעמד הפגישה.

חשוב לציין שפגישת ההתרשמות והייעוץ ניתנים על ידינו בחינם וללא התחייבות כלשהי מצד הלקוח כך שאם לאחר הפגישה עמנו תרגישו שאתם זקוקים לעוד זמן על מנת להשוות הצעות מחיר ממספר מובילים, אנו לא נחייב אתכם ונהיה קשובים לצרכים שלכם.

מדוע לבחור בהובלות ירושלים להובלת דירתכם?

לבחירה בחברת הובלות איכותית יש חשיבות גבוהה בתהליך מעבר הדירה. במהלך הזמן בנינו קונספט משתלם עבור הלקוח שמשלב שירות ברמה גבוהה מאוד לצד יעילות כך שההובלה תתנהל באחריות אך גם במהירות.

אנו מתחייבים לזמינות מלאה – עד שעות הערב המאוחרות. כמו כן אנו ממוקמים בעיר ירושלים כך שבזמן התגובה שלנו הוא מהמהירים ביותר. יתרון נוסף במיקומנו, עבור תושבי הסביבה, נעוץ בעובדה שעל מנת לבצע הובלות באזור ירושלים, אין צורך בשינוע של כלים, רכבים וכוח אדם מערים מרוחקות ולכן העלויות שלנו ושלכם יהיו זולות בצורה משמעותית.

צוות מובילים מקצועי – לרשותנו צוות מובילים מיומן עם וותק וניסיון בהובלת דירות כך שאתם יכולים להיות רגועים ובטוחים שבחרתם בחברת הובלות מקצועית שתדע לשנע את חפציכם בצורה מקצועית ובטוחה כך שכל הפריטים יגיעו למקומם החדש בשלום.

מחויבות לשירות – לקוחותינו חשובים לנו ולכן נעשה את מרב המאמצים כך שתקבלו מחיר הוגן לצד שירות אדיב ומקצועי. כאנשים שעוסקים במקצוע ההובלות, אנו מודעים לקושי בעת מעבר דירה. איננו יכולים למנוע קושי זה אך נעשה את מרב המאמצים על מנת שההובלה תעבור על הצד הטוב ביותר. בנוסף, מרגע שבחרתם בנו, אתם זוכים לליווי צמוד בו נהיה זמינים עבורכם לכל שאלה או בקשה.

ביטוח הובלה – לצערנו, תקלות ותאונות עשויות להתרחש בכל חברת הובלות. לכן, חברתנו רוכשת ביטוח הובלות באופן קבוע כך שרכושכם היקר מבוטח בשעת ההובלה על כל צרה שלא תבוא.

אנו מאמינים שעל מנת להצליח בעסקי ההובלות, צריך לספק את השירות הטוב והמקצועי ביותר כך שבסופו של דבר אתם – הלקוחות, תהיו מרוצים ותזכרו אותנו לטובה, כך שאם בעתיד תזדקקו לשירותי הובלה, תדעו למי לפנות. יעידו על כך עשרות הלקוחות ששבים וחוזרים אלינו כאשר הם עוברים דירה או כאשר הם ממליצים לקרוביהם על חברת הובלות באזור ירושלים. אנו עובדים כך שנים, מתוך רצון להמשיך ולהשתפר ונמשיך לעשות זאת על מנת שתוכלו לקבל את שירותי ההובלה הטובים ביותר שניתן לספק.

אם אתם עוברים דירה ומעוניינים בחברת הובלות אמינה ומקצועית, כזו שתקל עליכם בתהליך המעבר ותלווה אתכם באופן צמוד עם חיוך, כל שעליכם לעשות הוא להתקשר אלינו או להשאיר את פרטיכם בטופס ההתקשרות, ונציג מטעמנו יצור אתכם קשר ויקבע עמכם פגישה כבר בימים הקרובים.

צוות "הובלות ירושלים"